KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16144179
nr 1614 4179
Gordon Macfie
(1919-1971)
Oljemålning, Gordon Macfie (1919-1971), Signerad, daterad 1945, Modell. Olja på duk, 75x57 cm, yttermått inklusive ram: 85x69 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 22 april 2024
kl 20:18:16
22/4 17:22:02
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor